Natalia Smagacz nowym dyrektorem ATElier Kultury
Dzisiaj
26.06.2026 r.
Dziś uczniowie zakończyli rok szkolny 2025/2026 i oficjalnie rozpoczęli upragnione wakacje. W jaworznickich szkołach odbyły się uroczyste akademie, podczas których podsumowano mijający rok, wręczono świadectwa oraz nagrody za osiągnięcia w nauce i działalność na rzecz szkolnej społeczności.
W uroczystości zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 13 w Jaworznie uczestniczyli m.in. Tomasz Jewuła – Pełnomocnik Prezydenta ds. oświaty i współpracy akademickiej, Dorota Kuczera – Skarbnik Miasta Jaworzna oraz Irena Wojtanowicz-Stadler – Naczelnik Wydziału Edukacji UM w Jaworznie. W imieniu Prezydenta Miasta Pawła Silberta pogratulowali uczniom wysokich wyników w nauce, wytrwałości oraz zaangażowania przez cały rok szkolny. Podziękowali również nauczycielom i rodzicom za ich codzienny trud i wsparcie w procesie edukacji młodych mieszkańców Jaworzna.
























Goście złożyli uczniom serdeczne życzenia udanych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, zachęcając do aktywnego wypoczynku, rozwijania pasji oraz powrotu do szkoły we wrześniu z nową energią i motywacją do nauki. Uroczystość uświetnił przygotowany przez uczniów program artystyczny. Nie zabrakło występów muzycznych, recytacji oraz podziękowań skierowanych do nauczycieli za ich opiekę i wsparcie w mijającym roku szkolnym.
Wszystkim uczniom życzymy pięknych, pełnych niezapomnianych przygód i bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!
Dzisiaj
Dzisiaj
Dzisiaj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
24 Czerwiec
24 Czerwiec
24 Czerwiec
24 Czerwiec