Aktualności

26.06.2026 r.

Ponad 12,5 tysiąca dzieci i młodzieży kończy dziś rok szkolny 2025/2026 w jaworznickich placówkach oświatowych. Wśród nich jest blisko 6,9 tysiąca uczniów szkół podstawowych oraz niemal 3,4 tysiąca uczniów szkół ponadpodstawowych. Edukację i opiekę w miejskich przedszkolach kończy lub kontynuuje również ponad 2,3 tysiąca najmłodszych mieszkańców miasta.

Gratulujemy wszystkim Uczniom wytrwałości, osiągnięć oraz zaangażowania, jakie włożyli w naukę i rozwijanie swoich pasji w mijającym roku szkolnym. Dziękujemy za Waszą codzienną pracę, ciekawość świata i energię, z jaką podejmowaliście kolejne wyzwania. Z okazji rozpoczynających się wakacji życzymy Wam wielu słonecznych dni, niezapomnianych przygód, radosnych spotkań oraz bezpiecznego wypoczynku. Niech letni czas będzie okazją do nabrania sił i gromadzenia pięknych wspomnień.

Rodzicom, Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom szkół dziękujemy za ich troskę, wsparcie i codzienne zaangażowanie. Życzymy Państwu spokojnego, udanego i pełnego odpoczynku lata.

Do zobaczenia we wrześniu!

Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert wraz z Zastępcami – Łukaszem KolarczykiemArturem Dzikowskim oraz Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. oświaty i współpracy akademickiej – Tomasz Jewuła

Ikona aplikacji Jaworznicka Karta Mieszkańca

Jaworznicka Karta Mieszkańca

Pobierz aplikację i skorzystaj z wyjątkowych benefitów